اعتماد کابل البرز

شرکت اعتماد کابل البرز به منظور مشارکت و فعالیت در توسعه ملی و سهیم بودن در آبادانی کشور عزیزمان , فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سیم و کابل تحت شماره ۴۷۶۲۷۹ در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسانید و در این راستا با تهیه طرحهای توجیهی و اجرائی اقدام به اخذ مجوزهای لازم برای احداث کارخانه تولید سیم و کابل نمود . عملیات اجرائی احداث کارخانه در زمینی به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع در منطقه صنعتی کمرد تهران با ثبت علامت تجاری آغاز و با نصب و راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات تا سال ۱۳۹۲ ادامه یافت.

در تاریخ ۰۵/۰۵/۱۳۹۲ شرکت موفق به دریافت پروانه بهره برداری از اداره کل صنایع و معادن استان تهران گردید ورسماً فعالیت تولیدی خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز نمود.

همواره قابل و اعتماد و در دسترسی هستیم

شرکت اعتماد کابل البرز در حال حاضر با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن تولیدی ، آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز و استفاده از تجارب مهندسین و پرسنل متخصص، خط مشی اصلی خود را تولید کلیه محصولات با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای ملی و جهانی و حداکثر رضایت مصرف کنندگان قرار داده که گواه این امر دریافت گواهینامه استاندارد ملی ایران، دریافت گواهینامه۹۰۰۱-۲۰۱۵ ISO: در مدیریت کنترل کیفیت، تأییدیه توانیر و برق های منطقه ای، گواهینامه کیفیت کالا از وزارت نیرو می باشد.

ظرفیت تولید

شرکت اعتماد کابل البرز بر اساس پروانه بهره برداری با ظرفیت اسمی ۲۰۰۰ تن انواع سیم و کابل فعالیت خود را آغاز نمود و در طی سه سال اول فعالیت به حدود ۹۰% از ظرفیت اسمی کارخانه دست یافت.هم زمان با فعالیت تولیدی کارخانه , واحد طرح و توسعه شرکت پیوسته به منظور افزایش توان کمی وکیفی تولیدات کارخانه تحقیق می نمود. بطوریکه با تهیه طرحهای توسعه و نصب وتکمیل ماشین آلات خطوط تولید بر اساس آخرین پروانه بهره برداری افزایش خواهد یافت.

رویکرد ما

تولیدات با کیفیت

نیروهای با تجربه و متخصص

خدمات پس از فروش

فهرست
قیمت لحظه ای