قیمت کابل تلفن هوایی

 1. خانه
 2. قیمت کابل تلفن هوایی

برای مشاوره رایگان یا ثبت سفارش سیم و کابل البرز با ما تماس بگیرید.

قیمت‌ها در این لحظه معتبر هستند. برای بهره‌مندی از درصد تخفیف و خرید با شماره 02133116788 تماس بگیرید یا به شماره واتس‌اپ 09128389181 پیام دهید.

کـابـل تلفنـی هـوایـی JYSTY – CU 10*2*0/6

566,000 

کـابـل تلفنـی هـوایـی JYSTY – CU 6*2*0/6

344,000 

کـابـل تلفنـی هـوایـی JYSTY – CU 2*2*0/6

117,000 

کـابـل تلفنـی هـوایـی JYSTY – CU 4*2*0/6

230,000 

همین حالا به مشاوران ما پیام دهید

09128389181

etemadcablealborz.com

خرید کابل تلفن به قیمت کارخانه

قیمت انواع کابل برق بر خلاف تصور ما بسیار متنوع هستند. یکی از این نمونه‌ها کابل تلفن یا همان کابل زوجی است. کابل‌های تلفن خود به دسته‌های مختلف تقسیم‌بندی می‌شود. برای مثال نوعی از آن را کابل هوایی تلفن تشکیل می‌دهد.

کابل‌های هوایی آن دسته از کابل‌هایی هستند که به صورت معلق در هوا قرار دارند و به وسیله انواع پایه برق به یکدیگر متصل می‌شوند تا یک مسیر مشخص را برای رسیدن به مقصد طی کنند.

کابل های تلفن مدارها را در یک سیستم مثل تلفن‌های ثابت یا رایانه‌های شخصی به شبکه‌های مخابراتی وصل می‌کنند. آنها نقش حیاتی را در جهان به هم پیوسته ما ایفا می‌کنند و صدا و داده ها را از مکانی به مکان دیگر منتقل می‌کنند. پس اهمیت این کابل‌ها کمتر از نمونه های هوایی مختص انتقال برق نخواهد بود.

برای آشنایی بیشتر با کابل‌های تلفن، چه نمونه‌های زمینی و چه نوع هوایی باید انواع آن را بشناسید و در صورتی که نیاز به خرید این نوع کابل دارید، حدود قیمت آن را به دست بیاورید. در سیم و کابل اعتماد البرز قرار است به معرفی انواع کابل‌های تلفن، کارکرد هر یک از آن‌ها، قیمت کابل‌ها و نحوه خرید آن‌ها بپردازیم.

کابل تلفن

کابل‌های تلفن از جمله کابل‌های برق هستند که به منظور انتقال صورت، تصویر و امواج مورد استفاده قرار می‌گیرند. تلفن یکی از بهترین اختراعات بشر بود که در زمان خود باعث دگرگونی ارتباطات شد.

نکته مهمی که در ارتباطات تلفنی بسیار جلب توجه می‌کنند، کابل‌هایی هستند که به وسیله مقداری سیم عایق بندی شده، کار انتقال اطلاعات را بر عهده دارند. اگرچه این کابل‌ها در ابتدا یک اختراع بسیار ابتدایی بودند، اما پس از گذشت سال ها تنوع خوبی پیدا کردند.

در حال حاضر کابل زوجی به دو شکل هوایی و زمینی تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرند. از طرفی کابل‌های تلفن برای کاربری‌های داخلی، خارجی و یا هر دو کاربری به شکل همزمان طراحی شده‌اند.

کابل‌هایی که برای کاربری‌های خارج از ساختمان طراحی شده‌اند، به دلیل قرارگیری در معرض نور خورشید، باد و باران و تغییرات دمایی، ضخیم و مقاوم‌تر هستند. این کابل‌ها همچنین ضد‌آب هستند.

این در حالی است که کابل‌کشی داخلی برای تلفن از انعطاف بیشتری برخوردار است. برای مثال، هم به دلیل اینکه تحت شرایط سخت بیرونی قرار ندارد و هم بخاطر ایجاد یک ظاهر شکیل طوری طراحی می‌شوند، می‌توانند در هر قسمت از محیط داخلی مورد استفاده قرار بگیرند.

نوع سوم کابل‌ها هم همانطور که از نامش مشخص است متنوع‌ترین گزینه‌ای است که به دلیل فرایند ساخت خود هم می‌تواند در بیرون و هم در داخل مورد استفاده قرار بگیرد.

مشخصات کابل‌ تلفن

کابل‌ تلفن زوجی نوعی از کابل‌های برق موسوم به کابل مخابراتی هستند که از هادی مسی ساخته شده‌اند. سیم‌های این کابل به شکل زوجی به هم پیچیده شده‌‌اند.

به همین دلیل است که به آن کابل زوجی تلفن هم گفته می‌شود. درجه خلوص مس استفاده شده در این کابل باید طبق استانداردهای بین‌المللی و به صورت نرم شده‌ باشد. به سیم هادی کابل‌های تلفن رانژه می‌گویند. این سیم بین ۰.۶ تا ۰.۸ میلی‌متر قطر دارند.

این کابل از طریق یک عایق که از جنس پی‌وی‌سی است، محافظت می‌شود. البته در برخی از مواقع از ماده پلی‌اتیلن به جای pvc استفاده می‌شود. در ادامه به بررسی دیگر مشخصات سیم تلفن خواهیم پرداخت.

کابل تلفن هوایی

برخی از نمونه‌‌های کابل مخابراتی به منظور جلوگیری از ورود پارازیت‌های خارجی یا نشت پارازیت‌ها به بیرون به یک نوار فلزی ساخته شده از آلومینیوم مجهز هستند. این نوار در زیر لایه سطحی کابل یا همان عایق و روی هادی آن کشیده می‌شوند.

علاوه بر عایق و هادی و در برخی از مواقع نوار آلومینیومی، کابل‌های تلفن به یک لایه دیگر به نام غلاف نیز مجهز هستند. این لایه به منظور محافظت مرکز کابل از نفوذ رطوبت و برخی مواد بیرونی آسیب‌زا طراحی شده است.

رنگ این لایه برای کاربری‌های ساختمانی خاکستری است. این کابل‌ها در حالت معمول در نوارهای 100 متری تولید می‌شوند، اما قابلیت تولید کابل مخابراتی یا تلفن در نوارهای طولانی تا 1000 متر هم وجود دارد.

کاربرد کابل تلفن

برخلاف تصور بسیاری از افراد کاربرد کابل‌ تلفن تنها برای استفاده از تلفن و ارتباط‌گیری با آن نیست و البته شامل طیف وسیعی از کابل‌های داخلی و خارجی می‌شود. در ساده‌ترین حالت ممکن شاید فکر کنیم که کار کابل‌های تلفن ، تنها کمک به اتصال دو خط تلفن ثابت در نقاط مختلف است.

اما باید عرض کنیم که این سیم‌های به ظاهر ساده کارایی‌های دیگری نیز دارند. برای مثال زمانی که از این کابل‌ها برای انتقال داده‌ها با فرکانس بالاتر استفاده کنیم، می‌توانیم شاهد کارایی آن در اینترنت‌های خانگی یا اداری موسوم بهDCL هم باشیم.

نکته جالب آنجاست که بفهمیم هنگام استفاده از یک کابل مخصوص تلفن برای کارایی انتقال داده تلفنی، تنها از یک پانصدم توانمندی آن استفاده می‌کنیم و بخش اعظمی از کارایی آن را بدون استفاده رها کرده‌ایم.

اینجاست که پای سخت‌افزارهایی مثل مودم به میان می‌آید تا از این میزان کاربرد بلا استفاده کابل بدون اینکه خدشه‌ای در ارتباطات تلفنی ایجاد کند، استفاده کنیم.

پس حتی با وجود پیشرفت‌های گسترده ای که در تولید خطوط تلفن بی‌سیم یا موبایل‌ها و حتی اینترنت بی‌سیم شده است، کابل زوجی هنوز هم با وجود سنتی بودن طرفداران بسیاری دارند.

کابل‌های تلفن که کار انتقال ایمپالس‌ها به تلویزیون، کامپیوتر و تلفن را بر عهده دارد، معمولا از آلیاژ مس با یک روکش پلاستیکی ساخته می‌شود. این کابل‌ها همچنین در نصب و استفاده از آیفون هم نقش مهمی دارند و باعث انتقال صوت و داده‌های تصویری در آیفون‌های مختلف می‌شوند.

انواع کابل تلفن

سیم‌های تلفن یکی از اساسی‌ترین انواع کابل‌ها هستند. کابل‌های تلفن در طول سال‌ها با چند تغییر کوچک عمدتاً ثابت مانده‌اند. این کابل‌ها انواع مختلفی دارند که هر یک از آن‌ها از نظر پیکربندی، هدف، اندازه و کارایی با هم تفاوت‌هایی دارند.

در یک خانه معمولی، کابل‌هایی که تلفن‌های ساختمان را وصل می‌کند، شامل چهار سیم قرمز، سبز ، زرد و سیاه است. این کابل‌ها به صورت جفت برای هر خط تلفنی که موجود است، استفاده می‌شوند. تعمیرکاران در واقع سیم ها را “جفت” می‌نامند، بنابراین از نظر فنی یک خط تلفن استاندارد چهار سیم دارای دو جفت است.

همین امر باعث می‌شود تا انواع مختلف کابل تلفن تک ذوج و چند زوجی ایجاد شود که هر یک ویژگی خاص خود را دارند. اما کابل‌های تلفن بر اساس کارکردی که دارند و به خاطر نوع ساخت خود در انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. مقایسه کنید.

کابل‌ زمینی تلفن

یکی از انواع کابل مخابراتی، نوع زمینی است. برای مثال کابل تلفن تک زوج، نوعی کابل زمینی است که به دلیل تعداد سیم‌های هادی خود به این نام شناخته می‌شود.

این نوع کابل همانطور که از نامش مشخص است، در روی زمین مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که کابل‌های تلفن زمینی برای تلفن‌های ثابت دیگر در خانه‌ها رایج نیستند، اما هنوز در ادارات به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرند.

وقتی به کابل تلفن فکر می‌کنیم، تصور همه ما کابل‌های معمولی نازک با کانکتور انتهایی شفاف است. هر چند که برخی از تولیدکنندگان کابل‌های متنوعی با نام کواکسیال و اترنت طراحی کرده‌اند که می‌توانند اتصال بهتری را نسبت به کابل معمولی تلفن موسوم به RJ12 ارائه دهند.

کابل‌های زمینی از نظر تعداد زوج بسیار متنوع هستند و می‌توانند تا 100 زوج را پوشش دهند. بسته به نیاز خود می‌توانید از طریق لیست هزینه هر یک از کابل‌های قرار داده شده در بخشی از این مقاله، از قیمت کابل تلفن تک زوج گرفته تا قیمت کابل تلفن 30 زوج، قیمت کابل تلفن 40 زوج و قیمت کابل تلفن 60 زوج مطلع شوید.

یکی از کابل‌های زوجی که می‌تواند در زیر زمین استفاده شود، کابل ژله‌ای تلفن است. این کابل دقیقا به همان شکلی است که از نامش پیداست. این کابل‌ها از آنجایی که در زیرزمین نصب می‌شوند، مستعد رطوبت نیستند.

این کابل‌ها نسبت به کابل‌های سطحی سنتی بسیار کاربردی‌تر خواهند بود. در اصل از آنجایی که کابل‌های سنتی قابلیت جذب رطوبت در طول زمان را دارند، خیلی زود دچار آسیب‌دیدگی و پوسیدگی می‌شوند. این باعث می شوند که به صورت روکار استفاده شوند.

اما با وجود کابل‌های ژله‌ای این مشکل مرتفع شده است. زیرا در این محصول یک عایق وجود دارد که در برابر رطوبت مقاومت می‌کند. این کابل یک کابل زیرزمینی است که از مواد پلی اتیلن به عنوان عایق روی هادی‌ها استفاده می کند.

کابل هوایی تلفن

یکی دیگر از دسته‌های کابل‌های ارتباطی نوع هوایی است. کابل تلفن هوایی معمولا از طریق تیرها و پایه‌های برق به مناطق مختلف انتقال داده می‌شوند. کابل‌های هوایی تلفن خود به انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند که در ادامه به معرفی هر یک از آن‌ها و بررسی قیمت کابل تلفن هوایی می‌پردازیم.

قیمت کابل تلفن هوایی دو زوج

کابل‌های تلفن می توانند از تعداد زوج های مختلفی تشکیل شوند که یکی از آن‌ها دو زوج است. این نوع کابل برای ارتباط از راه دور سیگنال های مخابراتی کاربرد دارد. بر خلاف اسم این کابل از آن نه تنها می توان در انتقال صوت تلفنی استفاده کرد، بلکه کابل دو زوج همچنین برای انتقال داده های ویدئویی، تصویری و اطلاعات متنی نیز کاربرد دارد.

همین امر باعث می شود قیمت کابل تلفن دو زوج با سایر کابل‌ها متفاوت باشد. علت نامگذاری این نوع کابل تعداد سیم های پیچیده شده درون آن است.

کابل دو زوج از 4 سیم تشکیل شده است که به شکل دوتایی یا هم زوجی به هم پیچیده شده اند. کابل های دو زوج در قطرهای 5/0 و 6/0تولید می شوند. کابل دو زوج هم مانند اکثریت کابل ها به یک عایق پی وی سی مجهز شده است تا در برابر نور خورشید و شرایط جوی مختلف استحکام و کارایی خوبی داشته باشد.

از کابل های هوایی دو زوج بیشتر برای محیط های داخلی ساختمان ها استفاده می کنند. علت این مسئله هم قابلیت خمش و انعطاف پذیری بیشتر این کابل است. هر چه قطر هادی آن بیشتر باشد، قابلیت خمش کابل پایین می آید و احتمال شکستگی آن وجود خواهد داشت.

از این سری کابل ها در انتقال داده های صوتی و تصویری آیفون ها نیز استفاده می شود. قیمت کابل های زوجی با توجه به کیفیت ساخت، تعداد زوج های کابل و شرکت سازنده متفاوت خواهد بود.

این نوع کابل با نام کابل جفت پیچ خورده نیز شناخته می‌شود که شامل یک جفت سیم مسی است که به دور یکدیگر پیچیده شده‌اند. این کابل‌ها دارای قطری در محدوده 0.4 تا 0.8 میلی‌متر هستند. در هر کابل جفت پیچ خورده، تعداد جفت‌های پیچ خورده می‌تواند متفاوت باشد.

در بیشتر موارد، هر چه تعداد جفت سیم‌ها بیشتر باشد، بهتر است، زیرا خطر گفتگوی متقاطع و هرگونه نویز خارجی را کاهش می‌دهد. با این حال، توجه به این نکته مهم است که اگرچه کابل‌های جفت پیچ خورده در مقایسه با قیمت کابل مخابراتی هوایی بسیار مقرون به صرفه هستند، اما دارای میرایی بالا و پهنای باند کم هستند.

یکی دیگر از کابل‌های تلفن نوع 4 زوجی است. قیمت کابل تلفن 4 زوجی هم می‌تواند با توجه به کیفیت کابل متفاوت باشد.

کابل‌های تلفن هوایی مهاردار

این نوع کابل به دلیل ساختار مقاوم و محکمی که دارد، برای مناطق بیرون شهری و روستایی بیشترین استفاده را خواهد داشت. کابل های هوایی یا کابل سربار باید دارای ویژگی های استحکامی مناسبی باشند تا بتوانند در طول زمان عملکرد خوبی داشته باشند.

کابل های مهاردار دقیق به دلیل همین ویژگی است که مورد توجه قرار می گیرند. این نوع کابل ها به یک نوع زره فلز قدرتمند از جنس فولاد مجهز شده اند که باعث می شود مقاومت بسیار بیشتری در شرایط گوناگون داشته باشد.

کابل تلفن دوبل هوایی مهاردار (DW)

این نوع کابل هم برای صنعت مخابرات مورد استفاده قرار می گیرد با این تفاوت که این کابل از دو رشته سیم مسی ویک رشته آلیاژ فولادی سوم برای نگهداری از هادی کابل ساخته می شود. این کابل از یک روکش پلاستیکی از جنس PVC ساخته می شود که وظیفه عایق بندی کل کابل را بر عهده دارد.

هادی این کابل هوایی از مس آنیل شده است و در برخی از مواقع روکش آن می تواند از پلی اتیلن هم ساخته شود. این کابل بر اساس استاندارد مخابرات کشورمان یعنی VDE-ASTM ساخته می شود و برای ارتباط دهی پست های تلفن، جعبه های تقسیم دیواری و روی تیر مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل هوایی مهاردار دوبل، از نظر قطر هادی و سیم مفتول متفاوت است. برای رسانای این کابل قطر سیم چیزی بین 5/0 تا 9/0 mm و قطر مفتول از 7/0 تا کمی بیش از 2 میلی متر در نوسان است.

قیمت کابل تلفن هوایی ضد نویز

برای برخی از خریداران این کنجکاوی پیش می‌آید که چرا قیمت کابل تلفن هوایی ضد نویز از دیگر انواع کابل مخابراتی گران‌تر است. ‌می‌خواهید دلیل این تفاوت قیمت را بدانید، پس باید با عملکرد این کابل‌ها آشنایی داشته باشید.

یکی از مشکلات رایج سیستم های مخابراتی ایجاد نویز و اختلال در ارائه داده ها و اطلاعات است. کابل های ضد نویز مخصوص تلفن دقیقا برای رفع چنین مشکلی طراحی شده اند.

نویزها نه تنها بر کیفیت صدای تلفن تاثیرات بدی دارند، بلکه می توانند موجب قطعی اینترنت یا کاهش کیفیت آن شوند. این کابل ها بسیار با کیفیت هستند و از نوعی طراحی برخوردار هستند که اثرات نویز را خنثی می کنند.

کابل‌های ضد نویز یا شیلددار نوعی کابل هستند که از یک فویل آلومینیومی بین عایق بیرونی و هادی بهره‌مند هستند. این شیلد ساخته شده از فلز باعث می‌شود اثرات الکترومغناطیسی امواج کاهش پیدا کند. قیمت سیم تلفن ضد نویز معمولا از کابل های معمولی گرانتر هستند و علت این مسئله هم لایه فلزی

اضافی به کار رفته در آن ها یا همان شیلد است. در هنگام طراحی، مهندسی و نصب هر سیستم تلفنی باید اقدامات احتیاطی انجام شود تا اثرات نویز کاهش یابد. برای مثال یکی از این اقدامات می‌تواند خرید کابل تلفن ضد نویز باشد.

کابل کواکسیال

یکی از رایج ترین کابل های تلفن، کابل کواکسیال نام دارد. این نوع کابل از آنجایی کابل کواکسیال نامیده می شود چون دارای یک کانال فیزیکی است. کواکسیال، نوعی کابل است که برای انتقال داده، اینترنت، ویدئو و ارتباطات صوتی استفاده می شود.

یک کابل کواکسی از یک محافظ آلومینیومی و مسی با یک روکش پلاستیکی بیرونی با عایق دی الکتریک که به حداقل رساندن اتلاف سیگنال کمک می کند، ساخته شده است.

کابل تلفن فیبر نوری

یکی از جدیدترین کابل های تلفن موجود، کابل فیبر نوری است. برخلاف کابل‌های تلفن سنتی که داده‌ها را از طریق سیم‌های مسی انتقال می‌دهند، این کابل از فیبرهای نوری برای انتقال داده‌ها با نور به جای برق استفاده می‌کند.

برای محافظت بیشتر، هر یک از این فیبرهای نوری دارای یک لایه پلاستیکی است که در یک لوله محافظ قرار دارد. این لایه آن را در برابر تداخل خارجی مقاوم می‌کند و در نتیجه یک اتصال اینترنتی فوق‌العاده سریع ایجاد می‌کند که حدود ۲۶۰۰۰ برابر سریع‌تر از اتصال ارائه شده توسط کابل‌های جفت تابیده شده است.

دو نوع کابل فیبر نوری وجود دارد که به نوع تک حالته و دو حالته شهرت دارند. هر یک از این کابل‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند.

کابل نواری

این کابل به کابل دوقلو تخت یا کابل مسطح چند سیم نیز معروف است و از سیم‌های عایق متعددی که به موازات یکدیگر هستند ساخته شده است. این کابل‌های موازی مفید هستند، زیرا امکان انتقال داده‌ها به طور همزمان را فراهم می‌کنند. این نوع کابل‌ها در دستگاه‌های شبکه متصل به هم استفاده می‌شوند.

درخواست مشاوره یا ثبت سفارش با اعتماد کابل البرز
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید

قیمت کابل تلفن

یک شرکت سازنده کابل در ساده‌ترین حالت ممکن هزینه تولید محصول را محاسبه کرده و درصد سودی را به قیمت مورد نظر اضافه می‌کند تا قیمت فروش تعیین شود. برای این تعیین قیمت هزینه‌های مختلف از جمله هزینه‌های ثابت و متغیر مورد توجه قرار می‌گیرد.

اما در برخی از مواقع ممکن است متوجه تفاوت قیمت در انواع سیم و کابل باشیم که علاوه بر هزینه ساخت کابل، می‌تواند ناشی از کیفیت محصول، نوع برند و سابقه و شهرت شرکت سازنده باشد.

قیمت‌گذاری‌ها معمولا بر اساس تقاضا هم متغیر خواهند بود. به این معنا که هر چه تقاضایی برای خرید محصولی در بازار بیشتر باشد، یقینا هزینه آن هم بالاتر خواهد بود.

به همین دلیل است که در مواقعی مشاهده می‌کنیم که قیمت کابل زوجی متفاوت است. اگر قصد خرید کابل زوجی در بازار را دارید، می‌توانید برای اطلاع از قیمت‌ها تماس بگیرید.

خرید کابل تلفن

جهت خرید کابل تلفن هوایی یا بررسی قیمت کابل تلفن مخابراتی و برخورداری از درصد تخفیف با شماره 02133116788 یا 02133116988 تماس بگیرید یا بر روی لینک واتس‌اپ موجود در این صفحه کلیک کرده و لیست خود را ارسال کنید.

ضمن اینکه برای خرید کابل زوجی یا هر نوع سیستم کابلی دانستن ساختار کابل، ویژگی‌ها و عملکردها بسیار ضروری است. با این وجود برای انتخاب بهترین نوع کابل مخصوص تلفن و مخابرات و اطمینان از عملکرد رضایت‌بخش آن، نیاز به دانش بیشتری احساس می‌شود.

کابل‌های تلفن را می‌توان در فضای داخلی و یا خارجی بسته به نوع سیستم توزیع بار و حتی به صورت زیرزمینی مورد استفاده قرار داد. جنس هر یک از این کابل‌ها هم همانطور که گفتیم متفاوت است.

بنابراین باید هنگام خرید به این مورد توجه زیادی کنید. کیفیت، خرید کابل زوجی به قیمت کارخانه، شرکت سازنده همگی از جمله دیگر پارامترهایی هستند که در چنین شرایطی نیاز به تحقیق و بررسی دارند.

سخن پایانی

در این راهنما متوجه شدیم که کابل‌های تلفن هوایی در کنار کابل تلفن زمینی، کار انتقال داده‌های مخابراتی را بر عهده دارند. همچنین با کاربردهای متنوع این نوع کابل آشنا شدیم که نه تنها در شرکت های مخابراتی نقش مهمی دارند، بلکه در برخی دیگر از کاربری ها مثل خط دیجیتال نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر قصد خرید کابل تلفن هوایی و یا خرید کابل تلفن مخابراتی را دارید، می‌توانید سفارشات خود را به شکل آنلاین از طریق واتس‌اپ یا تماس با ما در بهترین تولید کننده و صادر کننده سیم و کابل کشور ثبت کنید و یا با مراجعه حضوری به شعب مختلف این مجموعه، محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

همین حالا به مشاوران ما پیام دهید

09128389181

etemadcablealborz.com

 • محمد

  لیست قیمت کابل تلفن هوایی رو میخواستم

  پاسخ
  • اعتماد کابل البرز

   با سلام
   برای دریافت لیست قیمت کابل زوجی به شماره 09123179554 واتس اپ پیام بدید یا با شماره های دفتر تماس بگیرید.

 • یاسین

  قیمت کابل تلفن هوایی در بالای صفحه به روز شده ست؟

  پاسخ
  • اعتماد کابل البرز

   با سلام
   بله قیمت ها معتبر و به روز هستند.

 • نگار

  سلام عرض ادب
  قیمت کابل تلفن تک زوج با تخفیف رو محبت میکنید

  پاسخ
  • اعتماد کابل البرز

   با سلام
   لطفا برای دریافت لیست قیمت کابل تلفن به شماره واتس اپ 09123179554 پیام بدید یا با دفتر تماس بگیرید.

 • عباسی

  لیست قیمت این محصولات رو با تخفیف میخواستم:
  کابل تلفن هوایی
  کابل تلفن زمینی
  قیمت کابل تلفن تک زوج
  کابل تلفن دو زوج
  قیمت کابل تلفن ضد نویز
  کابل تلفن دو زوج
  کابل دو زوج فویل دار

  پاسخ
 • حیدری

  سلام
  کابل دو زوج فویل دار موجود دارید؟

  پاسخ
 • نوروزی

  عرض ادب
  سیم تلفن تک زوج با تخفیف چقدر درمیاد؟

  پاسخ
 • مهدوی

  سلام عرض میکنم
  قیمت کابل تلفن هوایی دو زوج رو از کجا میتونم مشاهده بکنم؟

  پاسخ
  • اعتماد کابل البرز

   با سلام و روزخوش
   برای اطلاع از قیمت کابل تلفن هوایی دو زوج و سایز کابل و سیم تلفن هوایی از قبیل قیمت سیم تلفن ضد نویز میتونید با تلفن مرکزی شرکت به شماره تماس 02133116988 تماس حاصل بفرمایید.

 • امیرعلی

  من خرید سیم تلفن ضد نویز رو از این شرکت به شدت پیشنهاد میکنم، واقعا کیفیت کارشون خیلی بالاست. دمتون گرم.

  پاسخ
  • اعتماد کابل البرز

   ممنون از نظر بسیار خوبتون نسبت به ما امیر علی عزیز
   رضایت مشتری همیشه از مهمترین فاکتورهای اعتماد کابل البرز بوده و خواهد بود.

 • عزتی

  سلام و روز بخیر
  من دنبال یه کابل تلفن با مشخصات خاص میگردم. میخواستم ببینم شرکت شما همچنین کابلی تولید میکنه یا نه. اسم کابل، کابل مخابراتی 2 زوج (با قطر سیم 0.8 میلی متر) هستش.
  ممنون

  پاسخ
  • اعتماد کابل البرز

   سلام آقای عزتی عزیز
   شما میتونید با دفتر مرکزی اعتماد کابل البرز به شماره تلفن 02133116988 تماس بگیرید و مشخصات دقیق کابل تلفن مورد نیازتون رو به کارشناسان بفرمایید تا از وضعیت موجود بودن یا نبودن اون اطلاع حاصل بفرمایید.

 • زری

  قیمت کابل تلفن ضد نویز رو دارید؟

  پاسخ
 • رضامنش

  قیمت کابل دو زوج تلفن رو از کجا میتونم بپرسم؟ تخفیف هم دارید؟

  پاسخ
  • اعتماد کابل البرز

   برای دریافت قیمت لحظه ای کابل مخابراتی با شماره 02188313605 تماس بگیرید و از تخفیف ویژه بهره‌مند گردید.

 • حسنی

  برای خرید کابل مخابراتی با چه شماره ای تماس بگیرم؟

  پاسخ
  • اعتماد کابل البرز

   برای دریافت قیمت لحظه ای کابل تلفن هوایی با شماره 02188313605 تماس بگیرید و از تخفیف ویژه بهره‌مند گردید.

 • رضایی

  قیمت کابل مخابراتی هوایی رو میخوام. محبت میکنید قیمت روز رو واسم بفرستید

  پاسخ
  • اعتماد کابل البرز

   برای دریافت قیمت لحظه ای کابل زوجی مخابراتی با شماره 02188313605 تماس بگیرید و از تخفیف ویژه بهره‌مند گردید.

 • احسان

  قیمت های زیر رو واسم مینویسید لطفا:
  قیمت کابل تلفن 10 زوج
  قیمت کابل تلفن هوایی دو زوج
  قیمت کابل دو زوج
  قیمت کابل تلفن چهار زوج
  قیمت کابل 20 زوج مخابراتی
  قیمت کابل تلفن 6 زوجی
  قیمت کابل 8 زوج تلفن
  قیمت کابل 100 زوج مخابراتی

  پاسخ
  • اعتماد کابل البرز

   برای دریافت قیمت لحظه ای کابل زوجی مخابراتی با شماره 02188313605 تماس بگیرید و از تخفیف ویژه بهره‌مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
قیمت لحظه ای