سیم و کابل اعتماد البرز

شرکت اعتماد کابل البرز به منظور مشارکت و فعالیت در توسعه ملی و سهیم بودن در آبادانی کشور عزیزمان , فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سیم و کابل تحت شماره ۴۷۶۲۷۹ در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسانید و در این راستا با تهیه طرحهای توجیهی و اجرائی اقدام به اخذ مجوزهای لازم برای احداث کارخانه تولید سیم و کابل نمود . عملیات اجرائی احداث کارخانه در زمینی به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع در منطقه صنعتی کمرد تهران با ثبت علامت تجاری آغاز و با نصب و راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات تا سال ۱۳۹۲ ادامه یافت.       

در تاریخ ۰۵/۰۵/۱۳۹۲ شرکت موفق به دریافت پروانه بهره برداری از اداره کل صنایع و معادن استان تهران گردید ورسماً فعالیت تولیدی خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز نمود.          

شرکت اعتماد کابل البرز در حال حاضر با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن تولیدی ، آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز و استفاده از تجارب مهندسین و پرسنل متخصص، خط مشی اصلی خود را تولید کلیه محصولات با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای ملی و جهانی و حداکثر رضایت مصرف کنندگان قرار داده که گواه این امر دریافت گواهینامه استاندارد ملی ایران، دریافت گواهینامه۹۰۰۱-۲۰۱۵   ISO: در مدیریت کنترل کیفیت، تأییدیه توانیر و برق های منطقه ای، گواهینامه کیفیت کالا از وزارت نیرو می باشد.                                     

ظرفیت تولید

شرکت اعتماد کابل البرز  بر اساس پروانه بهره برداری با ظرفیت اسمی ۲۰۰۰ تن انواع سیم و کابل فعالیت خود را آغاز نمود و در طی سه سال اول فعالیت به حدود ۹۰% از ظرفیت اسمی کارخانه دست یافت.هم زمان با فعالیت تولیدی کارخانه , واحد طرح و توسعه شرکت پیوسته به منظور افزایش توان کمی وکیفی تولیدات کارخانه تحقیق می نمود. بطوریکه با تهیه طرحهای توسعه و نصب  وتکمیل ماشین آلات خطوط تولید بر اساس آخرین پروانه بهره برداری افزایش خواهد یافت.                                              

                                                 تهران لاله زار جنوبی پاساژ اقتصاد طبقه اول واحد ۶

                               تلفکس : ۳۳۱۱۶۷۸۸ – ۳۳۱۱۶۹۸۸

محصولات شرکت

محصولات تولیدی این شرکت در حال حاضر با نام تجاری اعتماد کابل البرزدر انواع مختلف به شرح زیر به بازار سیم و کابل کشور عرضه می گردد.

  • انواع کابلهای تک رشته قدرت NYY تا سطح مقطع ۵۰ میلیمتر
  • انواع کابلهای چند رشته و سه و نیم رشته تا سطح مقطع  50  میلیمترNYY  و NYMHY
  • انواع کابلهای چند رشته حفاظت شده آرموردار NYRY و N2XRY
  • انواع کابلهای کواکسیال و آنتن و RG
  • انواع کابلهای ابزار دقیق وکنستانتریک NYCY
  • انواع کابلهای کنترل ( فرمان ) مفتولی و افشان و شیلدارNYSLY  و NYSLCY
  • انواع کابلهای مخابراتی و سیم های رانژه و انفجاری
  • انواع کابلهای خاص مطابق سفارش مشتری

لازم به توضیح اینکه بخش تحقیقات و طرح توسعه شرکت طرحهای تولید کابلهایی با سطح مقطع بالا ( قدرت و سکتور ) و خاص و کابلهای آلومینیومی و خود نگهدار را جاده خاوران – شهرک صنعتی شنزار تهران دردست اجرا دارد که به زودی به بازار عرضه خواهد شد.